foto_mp_awards_2014_podlesice

Wygrana MP Power Awards

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę MP Power Awards za najlepszy projekt aktywnego outdooru w 2014 roku. Konkurs organizowany przez MeetingPlanner.pl jest najważniejszym wydarzeniem tego typu w Polsce.

Palkat

Nowoczesna propozycja warsztatów dla grup biznesowych

Warsztaty Jogi Śmiechu to doskonały i kreatywny pomysł na event. 

 Od 1995 roku naturalna terapia redukcji stresu jest głównym narzędziem stosowanym przez psychologów pracy i trenerów w ramach poprawy funkcjonowania kadr pracowniczych. Oprócz dobrej zabawy, dostarcza świeżej dawki endorfin, poprawia nastrój i kontakty społeczne. Pomaga zintegrować zespół i tworzyć zdrowe środowisko pracy. 

Warsztaty Jogi Śmiechu mogą stać się doskonałym pomysłem na przerwę podczas konferencji, szkolenia bądź elementem dobrze zaplanowanego eventu.

 Już dziś, zapytaj nas o wyjątkową ofertę!

road_bestseller

Road, Air and Sea Logistics – bije rekord popularności!!!

        Road, Air & Sea Logistics to najpopularniejszy program w naszej ofercie. Zainteresowanie firm tym programem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Program powstał dość przypadkowo i w krótkim czasie. Został napisany dla jednej z firm logistycznych, jako program przygodowy. Jednak bardzo szybko zainteresowały się nim także inne firmy. Na potrzeby naszych klientów powstały trzy wersje programu: przygodowa, teambuildingowa oraz szkoleniowa. W 2013 roku program był wielokrotnie realizowany zarówno w Polsce jak i w kilku krajach Europy.